2016 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR..

YAY

Yay burçları 2017 yılında birçok alanda gelişmeler kaydedebilmek adına şanslar elde etmeye başlayacaksınız. Yıllardır beklediği aşk 2017 yılında kapılarını çalabilir.Bu ilişkiyi kısa zamanda nişan yada evlilikle onuçlandırmak isteyebilirsiniz.Aileler yönünden sorunlar çıkabilir ama anlayışlı olmanızda ve makul davranmak sizin yararınıza olucak.

İlişkisi olan Yaylar içinse yoğun bir yıl diyebiliriz.Aşlkar,ayrılıklar kavgalar sizin yorulmanıza neden olabilir.Özellikle Yay burcunun ilk 10 günü içinde doğnlar için bu durum daha şiddetli diyebilirim.Ama hemen korkmayın çünkü bunlar olması grekenler sizin gerçekleri görmenizi sağlayacak.

2017 yılının ilk yarısından sonra eşinizin akrabaları, ticaret konuları, yüksek eğitim, master gibi konularda engeller ve hüsranlar oluşabilir. O nedenle herkesi ve herşeyi sağlam emin ve güvenilir gözlerle görmeye net bir şekilde algılamaya çalışınız. Sabit bir dünya görüşü sizde hakim olmaya başlayabilir. Rahatsız bir vicdana, suçluluk duygularına ve depresyona yol açan psikolojik durumlar yaşayabilirsiniz. Eksiklikleriniz yüzünden kendinizi ciddi boyutta cezalandırmalar görülebilir.

İnancınızı kaybetme ve yaşamın saçmalığı karşısında acımasız bir çaresizlik duygusuna sahip olursunuz. İzah edilmeyen herşeye güvensizlik duyar, alışılmış olmayan herşeyi reddedersiniz. Bütün bu etkilerin bilincinde olarak şimdiden dengeyi kurmaya özenle çalışınız. Satürn gezegeni korkulacak bir gezegen değil, sadece güvenli adımlar atmanızı ve temeller oluşturmanızı sizden bekleyen bir enerjidir. Satürn gezegenin zorladığı alan ne ise, orada düzenlemeye ihtiyaç vardır. Eğer siz bunu yapmazsanız, sizin dışınızda meydana gelen olaylar bunu size yaptırabilirler.

Hiçbir yerle hiçbir bağlantı istemez bir ruh hali de sizi sarabilir ve durup dururken evinizi terkedebilirsiniz. Amacınız tümüyle bağlarınızdan kopmaktır ve özgürlük sizde yoğun bir tutku haline gelebilir. Oldukça bireysel ve sıradışı bir ortamda yaşamak arzusu yoğunlaşır. Daima hareket halinde olacağınız bir yaşam kurabilirsiniz. Beklenmedik ani girişimlerde bulunabilirsiniz. Ve kimsenin de size hesap sormasından hoşlanmazsınız. Bu sürecin genel etkilerinin bilincinde olarak kendinizi dengeli bir şekilde yaşamaya alıştırmalısınız. Marjinal düşüncelerinizi uygulanabilirlik olarak ayırırsanız etrafınızdaki insanları da huzursuz ve mutsuz etmemiş olursunuz. Tam tersi durumda hiçbir yerde durmayan oturmaya bir gezgine dönüşebilirsiniz. Tabii bu sizin ne kadar kesin hatlarla istediğinizle de değişebilir. Doğum haritanızda bu tür bir oluşumu destekleyecek enerjiler varsa, bu yorum genelden çok özele dönüşebilir anlamı taşır.Özetleyecek olursak sakinliğinizi kaybetmeyin! Unutmayın ki kazanan siz olacaksınız.


2016 BURÇ YORUMLARI

2016 BURÇ YORUMLARI
2016 Yılında sizi neler bekliyor 2016 burç yorumu.

2016 Akrep Burcu
2016 Aslan Burcu
2016 Balık Burcu
2016 Başak Burcu
2016 Boğa Burcu
2016 İkizler Burcu
2016 Koç Burcu
2016 Kova Burcu
2016 Oğlak Burcu
2016 Terazi Burcu
2016 Yay Burcu
2016 Yengeç Burcu


En Popüler

  • None found