2016 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR..

TERAZİ

Sevgili Teraziler 2017 yılında jüpiter gezegeni sizin iyimser, geleneksel, düşünceli ve saygılı etkiler altında olmanızı sağlayacak yada devam ettirecek enerjisiyle etkilemeye devam edecek. Kuvvetli bir sezgi gücünüz olabilir. Herşeyi anlayacak ve kavrayabilecek zihin olgunluğuna erişeceksiniz.

Bu yıl yine flörtte ve baştan çıkartmakta etkili olacaksınız. Aşkta kendinizden geçmeye ve uçmaya hazır gibisiniz. Bu size birçok aşk yaşatabilir.Fakat bunların kalıcı değeri yoktur, ya aldatır ya da aldanabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ortamların durumunu sezgilerinizle kavrayacak, hatta çevrenizle özdeşleşebileceksiniz. Başkalarının dile getiremedikleri beklentileri onlara sunmada üstüne kimse bulunmayacaktır. Kendinizi keşfetmek için aşka teslim olmak gerektiğini düşüneceksiniz. Sanatsal yetenekleriniz, yaratıcılık potansiyeliniz ve erotizm duygunuzda yine devam etmekte. Bu dönemde kandırılması çok kolay bir insan olabilirsiniz. Pasifsinizdir ve bir ilişkiye maceraya kolayca sürüklenebilirsiniz.

2017 yılı ayrıca önemli bir hayalinize ulaşmak isteği var aklınızda. Kiminize taşınma, mekan değişimi getirecek bir hayal, kiminizin bir yeteneğini hayata geçirme hayali, kiminiz de bir ilişki, evlilik hayali içindesiniz. Önemli bir hayal bu. Bunun için bireysel mücadele gerekiyor, yani havadan elde edilecek bir şey değil. Hayalinize muhalif durumlar var veya bazı aşılamayan engeller var.

Öncelikle iş alanındaki yetenekleriniz ve orjinal yöntemleriniz çoğalacaktır. Görünüş ve giyim tarzınız normal olmayan şekilde gelişebilir, hatta alışılmadık tarza bile dönüşebilir. İş hayatınızda değişkenlik, farklılık ve düzensizlikler belirebilir. Çok iyi çalışansınızdır fakat aşırı çalışma hırsınız da beraberinde görülebilir. Yada tam tersi bir durum oluşabilir. İşinizle ilgili çok faydalı olacak düşünceler üretebilirsiniz. Kendi işinizin patronu olabilir böylece daha özgür çalışmayı arzu eder ve gerçekleştirme olanağı da bulabilirsiniz. Yanınızda birlikte çalışan insanlarla aranızda çatışmalar oluşabilir. Veyahut birlikte aynı işi paylaştığınız iş arkaşlarınızla problemler çıkabilir. Sağlığınızla ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir.


2016 BURÇ YORUMLARI

2016 BURÇ YORUMLARI
2016 Yılında sizi neler bekliyor 2016 burç yorumu.

2016 Akrep Burcu
2016 Aslan Burcu
2016 Balık Burcu
2016 Başak Burcu
2016 Boğa Burcu
2016 İkizler Burcu
2016 Koç Burcu
2016 Kova Burcu
2016 Oğlak Burcu
2016 Terazi Burcu
2016 Yay Burcu
2016 Yengeç Burcu


En Popüler

  • None found