2016 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR..

KOVA

Sevgili kovalar 2017 yılında sosyal hayatınız canlanacak ve bunun sonucunda kendinize daha çok dikkat edeceksiniz. Bu kişiler genelde sizden yaşça büyük, olgun kişiler olacaktır. Dürüst ve etkili dostlar edinecek onların arasında popüler hale geleceksiniz. Büyük grupların aktivitelerini planlayabilecek ve organize edeceksiniz. insanların veya toplulukların destekleyicisi ve kurucusu olabilirsiniz.

Bu süreçte yine, sağlam arkadaşlıklarınızla dikkat çekeceksiniz. Dostlarınızı evinizde ağırlamaktan zevk alacaksınız. Gerçekten güvenebileceğiniz birçok dostunuz olacak fakat eski arkadaşlarınızla aralarındaki ayrımı gayet iyi bileceksiniz.Çevreniz dostlarla dolu olacak ve siz takdir toplayacaksınız. Saygın kişilerle arkadaşlık edecek ve onların bulunduğu bağlı bulunduğu alanları inceleme fırsatı bulacaksınız.

Eğer bayan kova iseniz, genelde eş arayışınızda baba figürünüze benzer birini tercih edeceksiniz. ilişki kurduğunuz kişilerle aranızda önemli yaş farklılıkları bulunabilecek. Ve yine eşinizin sizin tüm yaşamınızı organize etmesini bekleyeceksiniz.

Bu süreç ilişkinin evliliğe dönüşmesini engelleyebilir, her iki taraf olduğu gibi, taraflardan bir kişi de evliliğin sorumluluğunu almak istemeyebilir. İlişki devam edebilir fakat zamanla sevgiden çok alışkanlık şekline dönüşebilir.

Nisan Mayıs aylarında ciddi ilişkiyi kurmayı reddetme veya hiç ilişki yaşamak istememe gibi etkiler de söz konusu olabilir, kimi kişilerde ise sorumluluk sahibi olgun bir kişiyle evlilikte göstergesi sayılabilir. Genelde kendinizden büyük bir kişiyi duygusal yada maddi bir güvence için isteyebilirsiniz. Fakat ne olursa olsun karşınızdaki kişiye güvenmekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle de ilişkiye kendinizi tam olarak adayamaz durumda da davranabilirsiniz. Bazı durumlarda ise ümitsiz insanlara aşık olma gibi bir durum da gerçekleşebilir. Arzuladığınız kişiyi boş yere bekler veya işler yoluna girmeye başladığında ise korkup geri çekilebilirsiniz. Sadece kendiniz olduğunuz için sevildiğinize inanmamak ta bu sürecin etkilerindendir. Aşkta garanti arama veya kanıtlar isteme gibi etkiler de görülebilir. İlişkiniz duygusal açıdan bitmiş olsa da görünüşte devam ettirmek te, bazı ilişkilerde görülen bu dönemin enerjileridir.

2017 yılının son aylarına doğru sanata düşkün, sanatkar meyilli, idealist, hayalperest, ağır davranışlı ve çevrenize karşı yoğun duyarlı olabilirsiniz. Hayallerinizin gerçekleşmemesi sizi bezgin, huzursuz, dengesiz ve mantıksız hale getirebilir. Düşkün ve muhtaç insanlar ilginizi çekebilir ve onların hikayeleri özellikle dikkatli dinlersiniz. Kendinizi bazı zamanlarda bir kurtarıcı gibi düşünebilirsiniz. Çevrenizdeki her olayın etkilerini içinize çeker ve müthiş üzelebilirsiniz. Duyarlılığınız da yine bu dönemde artabilir. Davranışlarınız başkaları tarafından hayalci, kendinden geçmiş, çok hassas olarak görülebilir. Sezgileriniz artar ve doğru olan yolu, doğru zamanda bulabilirsiniz.


2016 BURÇ YORUMLARI

2016 BURÇ YORUMLARI
2016 Yılında sizi neler bekliyor 2016 burç yorumu.

2016 Akrep Burcu
2016 Aslan Burcu
2016 Balık Burcu
2016 Başak Burcu
2016 Boğa Burcu
2016 İkizler Burcu
2016 Koç Burcu
2016 Kova Burcu
2016 Oğlak Burcu
2016 Terazi Burcu
2016 Yay Burcu
2016 Yengeç Burcu


En Popüler

  • None found