2016 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR..

İKİZLER

Sevgili İkizler 2017 yılı sıkıntılı günlerin ardından güzel günlerin gelmesini sağlayacak.2017 yılında yıldızlar sizi çok zorlayacak, çok uğraştıracak ama sizi kendi yolunuza döndürecek, özünüze döneceksiniz. Ve bu öze dönme sürecinde, edineceğiniz yepyeni amaç veya daha önce inkar veya ihmal ettiğiniz, yapmanız gereken ama yapmadığınız amacınıza geri dönecek ve onun için kolları sıvayacaksınız.
Bu uzak bir amaç, bir hedef ve bu yolda mücadelede zafer sizin olacak ama sabreder, mücadele ederseniz… Mücadelenin zafere dönüşmesi 2013 veya 2014’ü bulabilir. Sabreder, mücadeleye devam ederseniz önemli bir vizyonunuz gerçek olacak.
Bir hukuk mücadelesi olabilir, evin nerdeyse tüm sorumluluğunu almak olabilir, bir iş kurma, yeni bir iş için zorlu bir çalışma, hazırlık ve tecrübe dönemi olabilir. Bir aile üyesinin veya ailede büyük birinin sorumluluğunu üstlenme olabilir. Kiminiz de bir çocuğunun sağlık veya eğitim sorunu ile mücadele etmek durumunda kalabilir. Veya, bambaşka bir işe kayıp, yeni baştan bir işe girme ve alışma süreci geçirebilirsiniz. Veya, eve gelen bir haciz, ani bir başka sorun vs olabilir. Kiminiz de bir iftiraya uğrayabilirsiniz.

Sizi korkutmak istemem ama bence, uyanık olmanız gereken bir sene olduğu için, önceden uyarılmanın faydasını görürsünüz diye düşünüyorum. Çünkü, haritanın tepesinde oluşan yıldız birikimleri insanın sağduyusunu zayıflatacak düzeyde. Gördüğünüz önemli gerçeğe sağduyunuzu kapatma riski var; uyandığınızda, farkına vardığınızda, çok şey gidebilir, geç olabilir yani. Uyanık olmak esnek olmak demektir, ‘acaba’yı akılda tutmak ve sorgulayıcı düşünceyi harekete geçirmek demektir.

Açıkcası, bu sene dikkatli olmanız, uyanık olmanız gereken bir sene. Sezginize kulak verin, aklınıza geleni kulak arkası etmeyin derim. Temmuz sonuna kadar uyanık olmaya devam edin derim. Ve sık sık kendinizin farkına varın, neler yaşadıklarınızı objektif olarak anlamaya çalışın. Anlık hareketler ve anlık kararlardan kaçının.

Bu sene yıldızlarınızı çok gergin ve riskli görsem de, bireysel haritası transit yıldız açılarıyla uyumlu olanlar için aslında çok yenilikçi, bambaşka ve taze bir hayat alanının açıldığı, kendini keşfettiği, ve becerileriyle ve başarılarıyla adını duyurduğu, önemli bir mevki kaptığı bir sene de olabilir.

Zorlu ama bir o kadar dolu dolu geçecek ve hayatınızın ivmesinin yukarı yöneldiği, bir anda kendinizi çok favori bir konumda, yüksek bir sosyal çevre içinde gördüğünüz bir sene de olabilir.

Mesela, yaratıcı ve bilimsel çalışmalar yapan bir İkizler, bir anda çok önemli bir keşif, bir icat yapıp, daha hazır değilken, adını dünyaya duyurabilir, gündeme oturabilir. Konuşulan isim olabilir.
Bir başka örnek vereyim, son derece sıra dışı bir evlilik ile adından çok bahsettirebilir. Popüler olabilir yaptığı veya yaşadığı bir olayla. Gündeme dan diye oturmaya aday bir iş, bir olayın sahibi olabilir.
Ancak, her şeye rağmen, yıldızlar tekin değil, kaygan bir zemindesiniz Temmuz sonuna kadar. Dikkati elden bırakmayın yine de.

Gergin zamanları genel itibariyle verecek olursam; Marsın tekin olmadığı Şubat- Haziran arası. Ayrıca, Haziran-Temmuz sonuna kadar olan süre. Ve Aralık ayı dikkat gerektirir. Ve son olarak, Kasım-Aralık ikinci yarısına kadar olan süre.

Eylül hem iyi hem dikkat gerektiren bir ay.Uygun aylar Şubat ilk yarısı, Agustos, Eylül sonları, ve Kasım.Transit Satürn’ün Başaktaki sert etkilerinden, Temmuz 21’de Satürn Teraziye geçince kurtulacaksınız.Artık hayatınızı, bu transit etki ile, netleştireceksiniz. Ve meslek hayatınız, yaşam tarzınız netleşecek, sizi yeni güne, geleceğe hazırlayacak hayat koşulları oluşacak. Buna göre de, yeni sorumluluklar ortaya çıkacak tabii.

Bu yıl İkizlerin hayatında önemli bir olay sonlanacak, bir sonuca varacak ama bu sonuç bir ayrılık olabilir, yani evlilikleri sallanan İkizler bu açılardan kurtulamayacak gibi.Yeni bir ilişkiye başlayacak olanlar için nisan ve mayıs çok önemli.


2016 BURÇ YORUMLARI

2016 BURÇ YORUMLARI
2016 Yılında sizi neler bekliyor 2016 burç yorumu.

2016 Akrep Burcu
2016 Aslan Burcu
2016 Balık Burcu
2016 Başak Burcu
2016 Boğa Burcu
2016 İkizler Burcu
2016 Koç Burcu
2016 Kova Burcu
2016 Oğlak Burcu
2016 Terazi Burcu
2016 Yay Burcu
2016 Yengeç Burcu


En Popüler

  • None found