2016 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR..


Burcunuzun süs taşı ametist.
Balık burcu uğurlu taşı ametist gelişmeyi temsil eder.Dürüstlük taşıdır. Balık burcu uğurlu taşı ametist kuvars grubunun en rağbet edilen türüdür.
Balık burcu uğurlu taşı ametist Türkiye ve Dünya genelinde az bulunan mor bir kuvars türüdür.Ve silisyum oksittir.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Ametist: Balık burcu uğurlu taşı ametist bağışıklık sistemini güçlendirir, korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olarak enerji verir. Uykusuzluk için etkilidir. Balık burcu uğurlu taşı ametist bedeni dinç tutar. Eklem ağrılarını giderici özelliği vardır. Fazla elektriği alır. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardım eder. Balık burcu uğurlu taşı ametist kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulak için yararlıdır. Ağrı ve sızıları hafifletir. Balık burcuna ametist taşının etkisi cilt hastalıklarında çok etkili olmasıdır.

Pembe kuvars: Balık burcu uğurlu taşı pembe kuvars aşk taşı olarak bilinir. . Balık burcuna pembe kuvars taşının etkisi duygularımızı dengelememize yardımcı olmasıdır.

Mercan: Balık burcu uğurlu taşı mercan yaşamsal enerji ve zeka kıvraklığı verir. Baş ağrısı halsizlik ve mide ekşimesini giderir. Balık burcu uğurlu taşı mercan kararlılık sağlar. Psikolojik rahatlama sağlar. Balık burcuna mercan taşının etkisi kalbi korumasıdır.

Aytaşı: Balık burcu uğurlu taşı aytaşı lenf bezlerinin temizlenmesine yardımcı olur.Duygusal dengenin sağlanmasında etkendir. Kişiye Yaşama sevinci verir. Korkulu rüya görmekten korur. Balık burcu uğurlu taşı aytaşı aşırı tepkilerinizi kontrol altına alır. Evli çiftler arasında sevgi bağı oluşturur. Sezgi gücünü artırır.Kolay etki altında kalınmasını engeller. Hücrelerinizi yeniler.. Balık burcuna aytaşı taşının etkisi böbrek ve bağışıklık sistemini korumasıdır. Vücutta tokluk hissi oluşturur.

Burcunuzun süs taşı fluorit.
Kova burcu uğurlu taşı fluorit sürekli hareket halinde olmayı temsil eder.Mutluluk taşıdır.
Kova burcu uğurlu taşı fluorit Türkiye’ de önemli miktarlarda bulunur.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Ametist: Kova burcu uğurlu taşı ametist bağışıklık sistemini güçlendirir, korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olarak enerji verir. Uykusuzluk için etkilidir. Kova burcu uğurlu taşı ametist bedeni dinç tutar. Eklem ağrılarını giderici özelliği vardır. Fazla elektriği alır. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardım eder. Kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulak için yararlıdır. Ağrı ve sızıları hafifletir. Kova burcuna ametist taşının etkisi cilt hastalıklarında çok etkili olmasıdır.

Kuvars: Kova burcu uğurlu taşı kuvars sadece size uyumlu enerjileri depolayarak, negatif etkilere karşı koruma sağlar.Duyguların dengelenmesine yardımcı olur.Duru görüyü geliştirir. Yaşam sevinci verir. Kararsızlık, depresyo,n fobiler ve halsizliği giderir. Vücudu negatif enerjiden korur. Kova burcu uğurlu taşı kuvars zeka ve kıvraklık verir. Kasılma ve krampları çözer. Kaslarınızı korur ve güçlendirir. Kova burcuna kuvars taşının etkisi vücutta yağ tortulaşmasını engellemesidir. Hamilelikte de kullanılır.

Akik: Kova burcu uğurlu taşı akik korkuyu engeller. Taşıyanı tehlikelerden koruma özelliğine sahiptir. Metabolizmanızın düzgün çalışmasına da yardım eder. Vücuttaki fazla veya olumsuz enerjinizi boşaltır. Kova burcu uğurlu taşı akik kişiyi sosyalleştirir. Bedeninizi güçlendirir. Tansiyonunuzu dengeler. Kova burcuna akik taşının etkisi cesareti arttırmasıdır.

Yeşim: Kova burcu uğurlu taşı yeşim huzur ve mutluluğu temsil eder.Kadınların adet sancılarına, psikolojik sıkıntıların atılmasına yardımcı olur.Ruhsal gerginliği giderir. Hücrelerinizi yeniler. Kova burcu uğurlu taşı yeşim gözler için şifalıdır. Baş ağrılarınıza iyi gelir. Vücudunuza dinçlik verir. Beceriyi geliştirir. Düşüncelerinizi netleştirir.  Kova burcuna yeşim taşının etkisi kalp için yararlı olmasıdır.

Lal(Granat): Kova burcu uğurlu taşı lal(granat)bedeninizi temizler ve güçlendirir. Hayal gücünüzün genişlemesine yardımcı olur. Bedeninize dinçlik verir. Akciğerlerinizi korur. Kova burcu uğurlu taşı lal(granat)kan zehirlenmelerine karşı etkilidir. İrade gücünüzü artırır. Kova burcuna lal(granat) taşının etkisi sosyal ilişki kurma yeteneğini arttırmasıdır.

Zirkon: Kova burcu uğurlu taşı zirkon uykusuzluğunuzu giderir ve sindirim sisteminize faydalıdır.

Burcunuzun süs taşı jasper.
Oğlak burcu uğurlu taşı jasper bağlılığı ifade eder.Sabır taşıdır.Jasper tüm taşların anası olarak tanımlanmaktadır.
Oğlak burcu uğurlu taşı jasper Türkiye’ de önemli miktarlarda bulunur.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Akik: Oğlak burcu uğurlu taşı akik korkuyu engeller. Taşıyanı tehlikelerden koruma özelliğine sahiptir. Metabolizmanızın düzgün çalışmasına da yardım eder. Vücuttaki fazla veya olumsuz enerjinizi boşaltır. Oğlak burcu uğurlu taşı akik kişiyi sosyalleştirir. Bedeninizi güçlendirir. Tansiyonunuzu dengeler. Oğlak burcuna akik taşının etkisi cesareti arttırmasıdır.

Ametist: Oğlak burcu uğurlu taşı ametist bağışıklık sistemini güçlendirir, korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olarak enerji verir. Uykusuzluk için etkilidir. Bedeni dinç tutar. Eklem ağrılarını giderici özelliği vardır. Fazla elektriği alır. Oğlak burcu uğurlu taşı ametist vücuttan toksinlerin atılmasına yardım eder. Kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulak için yararlıdır. Ağrı ve sızıları hafifletir. Oğlak burcuna ametist taşının etkisi cilt hastalıklarında çok etkili olmasıdır.

Kaplan gözü: Oğlak burcu uğurlu taşı kaplan gözü zihnin sakinleşmesine faydalıdır.Nazardan korunmaya da yardımcı olur. Kalp için yararlıdır. Kulak hastalıkları için faydalıdır. Oğlak burcu uğurlu taşı kaplan gözü cesareti artırır. Uykusuzluğu giderir. Oğlak burcuna kaplan gözü taşının etkisi sindirim sistemini düzenlemesidir. Migren dahil baş ağrılarınıza,bronşit ve astıma iyi gelir.

Kehribar: Oğlak burcu uğurlu taşı kehribar boyun bölgesinde taşındığı zaman, boğaz bölgesi sorunların tedavisine yardımcı olur. Sivilce egzama, aşırı kepeklenme,siğil gibi alerjileri hafifletir. Oğlak burcu uğurlu taşı kehribar ağız boğaz geniz enfeksiyonlarının tedavisinde yardımcıdır. Oğlak burcuna kehribar taşının etkisi deri hastalıklarına iyi gelmesidir.

Yakut: Oğlak burcu uğurlu taşı yakut mutluluk duygularınızı arttırıcı etkisi olan yakut taşı, bağışıklık sisteminizi de güçlendirir. Oğlak burcu uğurlu taşı yakut bedeninize yaşamsal enerji verir.

Burcunuzun süs taşı sodalit.
Konsantransyonu temsil eder.İlham taşıdır. Yay burcu uğurlu taşı sodalit ismi sodyum içeriği nediyle İngilizce’ deki ‘sodium’ sözcüğünden gelmektedir.
Yay burcu uğurlu taşı sodalit Türkiye’ de nadir olarak bulunur.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Sodalit: Yay burcu uğurlu taşı sodalit  sinir sisteminizi güçlendirir ve ruhunuzu sakinleştirir.

Ametist: Yay burcu uğurlu taşı ametist bağışıklık sistemini güçlendirir, korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olarak enerji verir. Uykusuzluk için etkilidir. Bedeni dinç tutar. Eklem ağrılarını giderici özelliği vardır. Fazla elektriği alır. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardım eder. Yay burcu uğurlu taşı ametist kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulak için yararlıdır. Ağrı ve sızıları hafifletir. Yay burcuna ametist taşının etkisi cilt hastalıklarında çok etkili olmasıdır.

Topaz: Yay burcu uğurlu taşı topaz duygusal kırılmaları ve karamsarlığı ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Sağlığın korunmasında faydalıdır.Gözleriniz için iyidir. Zihin açıklığı verir. Yay burcu uğurlu taşı topaz stresi giderir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Yay burcuna topaz taşının etkisi  ruhsal denge sağlamasıdır. Uykusuzluğunuzu giderir. Meditasyona yardımcı olur.

Akik: Yay burcu uğurlu taşı akik korkuyu engeller. Taşıyanı tehlikelerden koruma özelliğine sahiptir. Metabolizmanızın düzgün çalışmasına da yardım eder. Yay burcu uğurlu taşı akik vücuttaki fazla veya olumsuz enerjinizi boşaltır. Kişiyi sosyalleştirir. Bedeninizi güçlendirir. Tansiyonunuzu dengeler. Yay burcuna akik taşının etkisi  cesareti arttırmasıdır.

Turkuaz: Yay burcu uğurlu taşı turkuaz pozitif enerjiyi emerek,kişiyi negatif enerjilerden korumaya yardımcı olur. Yay burcu uğurlu taşı turkuaz bütün bedeni güçlendirerek, kişiye güç kazandırır. Migreni hafifletir. Öksürüğü azaltır. İletişimi artırır. Tansiyonu düzenler. Yay burcuna turkuaz taşının etkisi öngörü sağlamasıdır.

Kaplan gözü: Yay burcu uğurlu taşı kaplan gözü zihnin sakinleşmesine faydalıdır.Nazardan korunmaya da yardımcı olur. Kalp için yararlıdır. Kulak hastalıkları için faydalıdır. Yay burcu uğurlu taşı kaplan gözü cesareti artırır. Uykusuzluğu giderir. .Yay burcuna kaplan gözü taşının etkisi sindirim sistemini düzenlemesidir. Migren dahil baş ağrılarınıza,bronşit ve astıma iyi gelir.

Lapis lazuli: Yay burcu uğurlu taşı lapis lazuli çocuklarda sağlık konusunda destek verir. Öte yandan fiziksel yeteneklerin de gelişmesinde yardımcı etkendir. Kemiklerinizi güçlendirir. Yay burcu uğurlu taşı lapis lazuli tansiyonunuzu dengeler. Ruhsal çöküntüyü ortadan kaldırır. Zihninizi berraklaştırır. Fiziksel ve ruhsal gücü artırır. Uykusuzluğu giderir. Yay burcuna lapis lazuli taşının etkisi çocuklar için çok faydalı olmasıdır.

Burcunuzun süs taşı obsidyen.
Akrep burcu uğurlu taşı obsidiyen ilişkiyi temsil eder.Gerçekçiliğin taşıdır. Akrep burcu uğurlu taşı obsidiyen bir tür volkanik kayaç türüdür ve doğal camdır.
Akrep burcu uğurlu taşı obsidiyen Türkiye’ de yanardağlarımızda bulunmaktadır.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Obsidyen: Akrep burcu uğurlu taşı obsidyen sindirim sisteminizi olumlu yönde etkiler.Akrep burcuna obsidyen taşının etkisi bilinçaltındaki kaygıları azaltmasıdır.

Pembe kuvars: Akrep burcu uğurlu taşı pembe kuvars aşk taşı olarak bilinir. Akrep burcu uğurlu taşı pembe kuvars duygularınızı dengelemenize yardımcı olur.

Ametist: Akrep burcu uğurlu taşı ametist bağışıklık sistemini güçlendirir, korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olarak enerji verir. Uykusuzluk için etkilidir. Bedeni dinç tutar. Eklem ağrılarını giderici özelliği vardır. Fazla elektriği alır. Akrep burcu uğurlu taşı ametist vücuttan toksinlerin atılmasına yardım eder. Kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulak için yararlıdır. Akrep burcuna ametist taşının etkisi ağrı ve sızıları hafifletmesidir. Cilt hastalıklarında çok etkilidir.

Lal(Granat): Akrep burcu uğurlu taşı lal(granat)bedeninizi temizler ve güçlendirir. Hayal gücünüzün genişlemesine yardımcı olur. Bedeninize dinçlik verir. Akciğerlerinizi korur. Akrep burcu uğurlu taşı lal(granat) kan zehirlenmelerine karşı etkilidir. İrade gücünüzü artırır. Akrep burcuna lal(granat) taşının etkisi sosyal ilişki kurma yeteneğini arttırmasıdır.

Mercan: Akrep burcu uğurlu taşı mercan yaşamsal enerji ve zeka kıvraklığı verir. Baş ağrısı halsizlik ve mide ekşimesini giderir. Akrep burcu uğurlu taşı mercan kararlılık sağlar. Psikolojik rahatlama sağlar. Akrep burcuna mercan taşının etkisi kalbi korumasıdır.

Kaplan gözü: Akrep burcu uğurlu taşı kaplan gözü zihnin sakinleşmesine faydalıdır.Nazardan korunmaya da yardımcı olur. Kalp için yararlıdır. Kulak hastalıkları için faydalıdır. Akrep burcu uğurlu taşı kaplan gözü cesareti artırır. Uykusuzluğu giderir. Akrep burcuna kaplan gözü taşının etkisi sindirim sistemini düzenlemesidir. Migren dahil baş ağrılarınıza,bronşit ve astıma iyi gelir.

Burcunuzun süs taşı pembe kuvars .
Terazi burcu uğurlu taşı pembe kuvars aşkı temsil eder.Aşk ve kalbin taşıdır. Terazi burcu uğurlu taşı pembe kuvars ta adından anlaşılacağı gibi bir tür kuvars’ tır.
Terazi burcu uğurlu taşı pembe kuvars Türkiye’ de bir miktar bulunmaktadır.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Pembe kuvars: Terazi burcu uğurlu taşı pembe kuvars aşk taşı olarak bilinir. Terazi burcuna pembe kuvars taşının etkisi duyguların dengelemesine yardımcı olmasıdır.

Turkuaz: Terazi burcu uğurlu taşı turkuaz pozitif enerjiyi emerek,kişiyi negatif enerjilerden korumaya yardımcı olur. Bütün bedeni güçlendirerek, kişiye güç kazandırır. Terazi burcu uğurlu taşı turkuaz migreni hafifletir. Öksürüğü azaltır. İletişimi artırır. Tansiyonu düzenler.Terazi burcuna turkuaz taşının etkisi öngörü sağlamasıdır.

Akik: Terazi burcu uğurlu taşı akik korkuyu engeller. Taşıyanı tehlikelerden koruma özelliğine sahiptir. Metabolizmanızın düzgün çalışmasına da yardım eder. Vücuttaki fazla veya olumsuz enerjinizi boşaltır. Terazi burcu uğurlu taşı akik kişiyi sosyalleştirir. Bedeninizi güçlendirir. Tansiyonunuzu dengeler. Terazi burcuna akik taşının etkisi cesareti arttırmasıdır.

Mercan: Terazi burcu uğurlu taşı mercan yaşamsal enerji ve zeka kıvraklığı verir. Baş ağrısı halsizlik ve mide ekşimesini giderir. Kararlılık sağlar. Terazi burcu uğurlu taşı mercan psikolojik rahatlama sağlar. Terazi burcuna mercan taşının etkisi kalbi korumasıdır.

Lapis lazuli: Terazi burcu uğurlu taşı lapis lazuli çocuklarda sağlık konusunda destek verir. Öte yandan fiziksel yeteneklerin de gelişmesinde yardımcı etkendir. Kemiklerinizi güçlendirir. Terazi burcu uğurlu taşı lapis lazuli  tansiyonunuzu dengeler. Ruhsal çöküntüyü ortadan kaldırır. Zihninizi berraklaştırır. Fiziksel ve ruhsal gücü artırır. Uykusuzluğu giderir. Terazi burcuna lapis lazuli taşının etkisi çocuklar için çok faydalı olmasıdır.

Yeşim: Terazi burcu uğurlu taşı yeşim huzur ve mutluluğu temsil eder.Kadınların adet sancılarına, psikolojik sıkıntıların atılmasına yardımcı olur.Ruhsal gerginliği giderir. Hücrelerinizi yeniler. Terazi burcu uğurlu taşı yeşim gözler için şifalıdır. Baş ağrılarınıza iyi gelir. Vücudunuza dinçlik verir. Beceriyi geliştirir. Düşüncelerinizi netleştirir. Terazi burcuna yeşim taşının etkisi kalp için faydalı olmasıdır.

Akuamarin: Terazi burcu uğurlu taşı akuamarin yaratıcı gücün ortaya çıkmasına yardımcı olan bu taş, ruhunuzu dinlendirir. Solunum sisteminizi düzenler. Sindirim sisteminizi destekler. Beze gibi şişlikler için çok faydalıdır. Terazi burcu uğurlu taşı akuamarin dişlerin sağlıklı kalmasını sağlar. Özgüven verir. Bağımlılık yapan maddelerin bağımlılıklarını azaltır. Terazi burcuna akuamarin taşının etkisi tiryakiliği zayıflatmasıdır.

Burcunuzun süs taşı karneol.
Başak burcu uğurlu taşı karneol yaşama sevincini temsil eder.Yenilik ve sadakat taşıdır. Başak burcu uğurlu taşı karneol’ da kuvars grubunun üyesidir.
Başak burcu uğurlu taşı karneol Türkiye’de önemli miktarlarda bulunmaktadır.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Akik: Başak burcu uğurlu taşı akik korkuyu engeller. Taşıyanı tehlikelerden koruma özelliğine sahiptir. Metabolizmanızın düzgün çalışmasına da yardım eder. Başak burcu uğurlu taşı akik vücuttaki fazla veya olumsuz enerjinizi boşaltır. Kişiyi sosyalleştirir. Bedeninizi güçlendirir. Tansiyonunuzu dengeler.Başak burcuna akik taşının etkisi cesareti arttırmasıdır.

Ametist: Başak burcu uğurlu taşı ametist bağışıklık sistemini güçlendirir, korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olarak enerji verir. Uykusuzluk için etkilidir. Bedeni dinç tutar. Başak burcu uğurlu taşı ametist eklem ağrılarını giderir. Fazla elektriği alır. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardım eder. Kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulak için yararlıdır. Ağrı ve sızıları hafifletir. Başak burcuna ametist taşının etkisi cilt hastalıklarına karşı iyi gelmesidir.

Turkuaz: Başak burcu uğurlu taşı turkuaz pozitif enerjiyi emerek,kişiyi negatif enerjilerden korumaya yardımcı olur. Bütün bedeni güçlendirerek, kişiye güç kazandırır. Başak burcu uğurlu taşı turkuaz migreni hafifletir. Öksürüğü azaltır. İletişimi artırır. Tansiyonu düzenler. Başak burcuna turkuaz taşının etkisi kişiye öngörü sağlamasıdır.

Yeşim: Başak burcu uğurlu taşı yeşim huzur ve mutluluğu temsil eder.Kadınların adet sancılarına, psikolojik sıkıntıların atılmasına yardımcı olur.Ruhsal gerginliği giderir. Hücrelerinizi yeniler. Başak burcu uğurlu taşı yeşim gözler için de şifalıdır. Baş ağrılarınıza iyi gelir. Vücudunuza dinçlik verir. Beceriyi geliştirir. Düşüncelerinizi netleştirir. Başak burcuna yeşim taşının etkisi kalp için faydalı olmasıdır.

Sitrin: Başak burcu uğurlu taşı sitrin dolaşım sisteminizi hızlandırarak tedavi edici enerjinin ortaya çıkmasını sağlar. Ayrıca taşıyana güven ve güç verir. Başak burcu uğurlu taşı sitrin negatif enerjinizi alır. Vücuda canlılık verir. Cesaret verir. Bağımlılığı azaltır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Aşırı kıskançlığı ortadan kaldırır. Göz için yararlıdır. Başak burcuna sitrin taşının etkisi antioksidan olmasıdır.

Topaz: Başak burcu uğurlu taşı topaz duygusal kırılmaları ve karamsarlığı ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Sağlığın korunmasında faydalıdır.Gözleriniz için iyidir. Zihin açıklığı verir. Stresi giderir. Başak burcu uğurlu taşı topaz bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Başak burcuna topaz taşının etkisi ruhsal denge sağlamasıdır. Uykusuzluğunuzu giderir. Meditasyona yardımcı olur.

Obsidyen: Başak burcu uğurlu taşı obsidyen sindirim sisteminizi olumlu yönde etkiler. Başak burcu uğurlu taşı obsidyen bilinçaltındaki kaygılarınızın azalmasına yardımcı olur.

Kaplan gözü: Başak burcu uğurlu taşı kaplan gözü zihnin sakinleşmesine faydalıdır.Nazardan korunmaya da yardımcı olur. Kalp için yararlıdır. Kulak hastalıkları için faydalıdır. Başak burcu uğurlu taşı kaplan gözü cesareti artırır. Uykusuzluğu giderir. Başak burcuna kaplan gözü taşının etkisi sindirim sistemini düzenlemesidir. Migren dahil baş ağrılarınıza,bronşit ve astıma iyi gelir.

Burcunuzun süs taşı kuvars kristali.
Aslan burcu uğurlu taşı kuvars kristali aydınlık kaynağını temsil eder.Stres taşıdır. Aslan burcu uğurlu taşı kuvars kristalinin kelime anlamı buzdur.
Aslan burcu uğurlu taşı kuvars kristali Türkiye’ de yaygın olarak bulunmaktadır.Ve taş mağazalarında iyi gelişmiş kristal grupları yüzlerce milyon liraya satılmaktadır.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Kuvars: Aslan burcu uğurlu taşı kuvars sadece size uyumlu enerjileri depolayarak, negatif etkilere karşı koruma sağlar.Duyguların dengelenmesine yardımcı olur.Duru görüyü geliştirir. Yaşam sevinci verir. Kararsızlık, depresyon fobiler ve halsizliği giderir. Vücudu negatif enerjiden korur. Aslan burcu uğurlu taşı kuvars  zeka ve kıvraklık verir. Kasılma ve krampları çözer. Aslan burcuna kuvars taşının etkisi kaslarınızı koruması ve güçlendirmesidir. Vücutta yağ tortulaşmasını engeller. Hamilelikte de kullanılır.

Akik: Aslan burcu uğurlu taşı akik korkuyu engeller. Taşıyanı tehlikelerden koruma özelliğine sahiptir. Metabolizmanızın düzgün çalışmasına da yardım eder. Vücuttaki fazla veya olumsuz enerjinizi boşaltır. Aslan burcu uğurlu taşı kişiyi sosyalleştirir. Bedeninizi güçlendirir. Tansiyonunuzu dengeler. Aslan burcuna akik taşının etkisi cesareti arttırmasıdır.

Ametist: Aslan burcu uğurlu taşı ametist bağışıklık sisteminizi güçlendirir.Korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olur.Enerji verir. Uykusuzluk için etkilidir. Bedeninizi dinç tutar. Eklem ağrılarını giderici özelliği de vardır. Vücuttaki fazla elektriği alır. Aslan burcu uğurlu taşı ametist vücudunuzdaki toksinlerin atılmasına yardım eder. Kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulaklar için de yararlıdır. Ağrı ve sızıları hafifletir. Aslan burcuna akik taşının etkisi cilt hastalıklarında etkili olmasıdır.

Kehribar: Aslan burcu uğurlu taşı kehribar boyun bölgesinde taşındığı zaman, boğaz bölgesi sorunların tedavisine yardımcı olur. Aslan burcu uğurlu taşı kehribar sivilce egzama, aşırı kepeklenme,siğil gibi alerjileri hafifletir. Aslan burcuna akik taşının etkisi ağız boğaz geniz enfeksiyonlarının tedavisinde yardımcı olmasıdır.

Sitrin: Aslan burcu uğurlu taşı sitrin dolaşım sisteminizi hızlandırarak, tedavi edici enerjinin ortaya çıkmasını sağlar. Ayrıca taşıyana güven ve güç verir. Negatif enerjinizi alır. Vücuda canlılık verir. Cesaret verir. Bağımlılığı azaltır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Aslan burcu uğurlu taşı sitrin aşırı kıskançlığı ortadan kaldırır. Göz için yararlıdır. Aslan burcuna sitrin taşının etkisi antioksidan olmasıdır.

Topaz: Aslan burcu uğurlu taşı topaz duygusal kırılmaları ve karamsarlığı ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Sağlığın korunmasında faydalıdır. Aslan burcu uğurlu taşı topaz  gözleriniz için iyidir. Zihin açıklığı verir. Stresi giderir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Ruhsal denge sağlar. Aslan burcuna topaz taşının etkisi uykusuzluğu önemli ölçüde gidermesidir. Meditasyona yardımcı olur.

Burcunuzun süs taşı avanturin.
Yengeç burcu uğurlu taşı avanturin yaşam ve canlılığı temsil eder.Cesaret ve çaba taşıdır.Avanturin’ de yeşil bir tür kuvars’ tır
Yengeç burcu uğurlu taşı avanturin Türkiye’de çok az bulunur.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Kuvars: Yengeç burcu uğurlu taşı kuvars sadece size uyumlu enerjileri depolayarak, negatif etkilere karşı koruma sağlar.Duyguların dengelenmesine yardımcı olur.Duru görüyü geliştirir. Yengeç burcu uğurlu taşı kuvars yaşam sevinci verir. Kararsızlık, depresyo,n fobiler ve halsizliği giderir. Vücudu negatif enerjiden korur. Zeka ve kıvraklık verir. Kasılma ve krampları çözer. Yengeç burcuna kuvars taşının etkisi  kaslarınızı koruması ve güçlendirmesidir. Vücutta yağ tortulaşmasını engeller. Hamilelikte de kullanılır.

Akik: Yengeç burcu uğurlu taşı akik korkuyu engeller. Taşıyanı tehlikelerden koruma özelliğine sahiptir. Metabolizmanızın düzgün çalışmasına da yardım eder. Vücuttaki fazla veya olumsuz enerjinizi boşaltır. Yengeç burcu uğurlu taşı akik kişiyi sosyalleştirir. Bedeninizi güçlendirir. Tansiyonunuzu dengeler. Yengeç burcuna akik taşının etkisi cesaretinizi arttırmasıdır.

Ametist: Yengeç burcu uğurlu taşı ametist bağışıklık sistemini güçlendirir, korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olarak enerji verir. Uykusuzluk için etkilidir. Bedeni dinç tutar. Yengeç burcu uğurlu taşı ametist in eklem ağrılarını giderici özelliği vardır. Fazla elektriği alır. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardım eder. Kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulak için yararlıdır. Yengeç burcuna ametist taşının etkisi ağrı ve sızıları hafifletmesidir. Cilt hastalıklarında çok etkilidir.

Burcunuzun süs taşı kaplan gözü.
İkizler burcu uğurlu taşı kaplan gözü azim gücünü temsil eder.Neşe ve mantık taşıdır. İkizler burcu uğurlu taşı kaplan gözü kahverengi ve altın sarısı rengi olan bir tür kuvarstır.
İkizler burcu uğurlu taşı kaplan gözü Türkiye’ de çok az bulunur.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Akik: İkizler burcu uğurlu taşı akik korkuyu engeller. Taşıyanı tehlikelerden koruma özelliğine sahiptir. Metabolizmanızın düzgün çalışmasına da yardım eder. Vücuttaki fazla veya olumsuz enerjinizi boşaltır. İkizler burcu uğurlu taşı akik kişiyi sosyalleştirir. Bedeninizi güçlendirir. Tansiyonunuzu dengeler. İkizler burcuna zümrüt taşının etkisi kişinin cesaretini arttırmasıdır.

Turkuaz: İkizler burcu uğurlu taşı turkuaz pozitif enerjiyi emerek,kişiyi negatif enerjilerden korumaya yardımcı olur. Bütün bedeni güçlendirerek, kişiye güç kazandırır. İkizler burcu uğurlu taşı turkuaz migreni hafifletir. Öksürüğü azaltır. İletişimi artırır. Tansiyonu düzenler. İkizler burcuna turkuaz taşının etkisi öngörü sağlamasıdır.

Aytaşı: İkizler burcu uğurlu taşı aytaşı lenf bezlerinin temizlenmesine yardımcı olur.Duygusal dengenin sağlanmasında etkendir. Kişiye Yaşama sevinci verir. Korkulu rüya görmekten korur. Aşırı tepkilerinizi kontrol altına alır. İkizler burcu uğurlu taşı aytaşı evli çiftler arasında sevgi bağı oluşturur. Sezgi gücünü artırır.Kolay etki altında kalınmasını engeller. Hücrelerinizi yeniler. Böbrek ve bağışıklık sisteminizi korur. İkizler burcuna aytaşı taşının etkisi vücutta tokluk hissi oluşturmasıdır.

Zümrüt: İkizler burcu uğurlu taşı zümrüt sevginin güçlenmesine ve derinleşmesine yardımcı olur. İkizler burcu uğurlu taşı zümrüt sakinlik, huzur ve denge unsurlarını içerir.

Yeşim: İkizler burcu uğurlu taşı yeşim huzur ve mutluluğu temsil eder.Kadınların adet sancılarına, psikolojik sıkıntıların atılmasına yardımcı olur.Ruhsal gerginliği giderir. Hücrelerinizi yeniler. İkizler burcu uğurlu taşı yeşim gözler için de şifalıdır. Baş ağrılarınıza iyi gelir. Vücudunuza dinçlik verir. Beceriyi geliştirir. Düşüncelerinizi netleştirir. İkizler burcuna yeşim taşının etkisi  kalp için yararlı olmasıdır.

Obsityen: İkizler burcu uğurlu taşı obsityen sindirim sisteminizi olumlu yönde etkiler. İkizler burcu uğurlu taşı obsityen bilinçaltındaki kaygıların azalmasına yardımcı olur.


2016 BURÇ YORUMLARI

2016 BURÇ YORUMLARI
2016 Yılında sizi neler bekliyor 2016 burç yorumu.

2016 Akrep Burcu
2016 Aslan Burcu
2016 Balık Burcu
2016 Başak Burcu
2016 Boğa Burcu
2016 İkizler Burcu
2016 Koç Burcu
2016 Kova Burcu
2016 Oğlak Burcu
2016 Terazi Burcu
2016 Yay Burcu
2016 Yengeç Burcu


En Popüler

  • None found