En uyumlu burçlar

Koç burcu aslan burcu ve yay burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır.Aslan ve yay burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Koç İkizler terazi burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Boğa burcu yengeç,başak ve oğlak burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır.Yengeç,başak ve oğlak burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Boğa,başak,akrep,terazi,balık burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

İkizler burcu ikizler,aslan ve terazi burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır.ikizler,aslan,terazi ve kova burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Koç,ikizler,aslan,yay ve terazi burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Yengeç burcu boğa,akrep,balık ve kova burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır. Boğa,akrep ve balık burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Boğa,akrep,balık,başak ve terazi  burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Aslan burcu koç,ikizler ve yay burcu  ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır. Koç,ikizler ve yay burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.İkizler ve aslan  burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Başak burcu boğa ve oğlak burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır. Boğa ve oğlak burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Boğa,yengeç,aslan,başak,balık ve oğlak  burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Terazi burcu ikizler ve kova burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır. İkizler ve kova burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Koç,ikizler,yengeç,terazi,ve başak  burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Akrep burcu yengeç ve balık burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır. Yengeç ve balık burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Boğa,aslan,başak,akrep ve kova burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Yay burcu koç ve aslan burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır. Koç ve aslan burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.İkizler,terazi,yay ve balık burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Oğlak burcu boğa ve başak burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır. Boğa ve başak burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Başak,oğlak ve balık burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Kova burcu ikizler,yengeç ve terazi burcu ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır.İkizler,yengeç ve terazi burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Başak,yengeç,akrep ve kova burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.

Balık burcu koç,yengeç,akrep ve balık burcu  ile iyi bir beraberlik yaşayacaktır.Koç,yengeç,akrep ve balık burcu ile iyi bir evlilik yapabilir.Koç,boğa,aslan,yay ve balık burçları ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir.