2016 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR..

BALIK

Sevgili Balıklar 2017 yılı sizin aşk yılınız diyebilirim.Uzun zamandır beklediğiniz aşka kavuşabilir ya da uzun süren beraberliğinizi mutlu sona ulaştırabilirsiniz.Bunun için ailenizden de maddi ve manevi destek alacaksınız.Yine bu dönemde başarılı bir patron ya da çalışkan bir memur olabilirsiniz. İş olanaklarınızın bolluğuna karşı inancınız yükselecek talihli ve iyi bağlantılarınız sayesinde meslek yaşamınızda ilerleme imkanı bulacaksınız. Başka insanlardan destek görecek şerefli saygın bir göreve sahip olacaksınız. Liderlik pozisyonu sizin için biçilmiş kaftan olacak etrafınızdaki insanlara karşı güven telkin edeceksiniz.

Balıklar sağlık konularında çok dikkatli olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yediğiniz gıdalara, hijyenik ortamlara, dışarda yemek yediğiniz yerlerin kalitesine ve diyetinize özellikle dikkat etmelisiniz. Vitamin alımınıza şimdiden başlamalı kendinizi zinde ve formda hissetmek için kontrollerinizi muhakkak yaptırmalısınız. Eğer şartlarınız müsait değilse en azından sağlıklı gıdalar yemeye ve sağlığınızı riske atmayan bir yaşam geçirmeye özen gösteriniz. Egzersizler yapmak yada bir spor ünitesinde bir programa dahil olmak gibi konulara özenle önem veriniz. Bu dönemde işyerinizle alakalı durumlarda günlük temponuzu zorlayacak durumlara karşın hazırlıklı olmalı işyerinizdeki sağlık ve temizlik konularına özel önem vermelisiniz. Yanınızda çalışan kişilere yada birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınıza karşı sevgi ve saygı dolu davranmaya, aşırı eleştirilerde bulunmamaya da yine özen göstermelisiniz. Her zaman görevinize sadık olan siz, bunu yerine getiremeyen arkadaşlarınıza karşı sert amirlik göstermemeye de özellikle dikkat etmelisiniz.

2017 yılının sonlarına doğru iradenizi güçlendirici, bağımsız, özgün, sezgili olmanızı sağlayacak etkilerle dolu bir süreç yaşatacaktır. Heyecanlı ve teşvik edici kişiliğiniz ile insanları kendinize çekeceksiniz. Düşüncelerinizde inatçılık, kaygılı olma hali, heyecanlılık ve sinirlilik görülebilir. Huzursuzluk ve yalnızlık duyguları bulunabilir. Kendinize hoş gelen geleneksel fikirlerinizi açıklamak için alışılmadık yollar arayabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenir ve bu durumdan fazlasıyla yararlanabilirsiniz.


2016 BURÇ YORUMLARI

2016 BURÇ YORUMLARI
2016 Yılında sizi neler bekliyor 2016 burç yorumu.

2016 Akrep Burcu
2016 Aslan Burcu
2016 Balık Burcu
2016 Başak Burcu
2016 Boğa Burcu
2016 İkizler Burcu
2016 Koç Burcu
2016 Kova Burcu
2016 Oğlak Burcu
2016 Terazi Burcu
2016 Yay Burcu
2016 Yengeç Burcu


En Popüler

  • None found