Burcunuzun süs taşı obsidyen.
Akrep burcu uğurlu taşı obsidiyen ilişkiyi temsil eder.Gerçekçiliğin taşıdır. Akrep burcu uğurlu taşı obsidiyen bir tür volkanik kayaç türüdür ve doğal camdır.
Akrep burcu uğurlu taşı obsidiyen Türkiye’ de yanardağlarımızda bulunmaktadır.

Diğer uğurlu taşlarınız;

Obsidyen: Akrep burcu uğurlu taşı obsidyen sindirim sisteminizi olumlu yönde etkiler.Akrep burcuna obsidyen taşının etkisi bilinçaltındaki kaygıları azaltmasıdır.

Pembe kuvars: Akrep burcu uğurlu taşı pembe kuvars aşk taşı olarak bilinir. Akrep burcu uğurlu taşı pembe kuvars duygularınızı dengelemenize yardımcı olur.

Ametist: Akrep burcu uğurlu taşı ametist bağışıklık sistemini güçlendirir, korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olarak enerji verir. Uykusuzluk için etkilidir. Bedeni dinç tutar. Eklem ağrılarını giderici özelliği vardır. Fazla elektriği alır. Akrep burcu uğurlu taşı ametist vücuttan toksinlerin atılmasına yardım eder. Kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulak için yararlıdır. Akrep burcuna ametist taşının etkisi ağrı ve sızıları hafifletmesidir. Cilt hastalıklarında çok etkilidir.

Lal(Granat): Akrep burcu uğurlu taşı lal(granat)bedeninizi temizler ve güçlendirir. Hayal gücünüzün genişlemesine yardımcı olur. Bedeninize dinçlik verir. Akciğerlerinizi korur. Akrep burcu uğurlu taşı lal(granat) kan zehirlenmelerine karşı etkilidir. İrade gücünüzü artırır. Akrep burcuna lal(granat) taşının etkisi sosyal ilişki kurma yeteneğini arttırmasıdır.

Mercan: Akrep burcu uğurlu taşı mercan yaşamsal enerji ve zeka kıvraklığı verir. Baş ağrısı halsizlik ve mide ekşimesini giderir. Akrep burcu uğurlu taşı mercan kararlılık sağlar. Psikolojik rahatlama sağlar. Akrep burcuna mercan taşının etkisi kalbi korumasıdır.

Kaplan gözü: Akrep burcu uğurlu taşı kaplan gözü zihnin sakinleşmesine faydalıdır.Nazardan korunmaya da yardımcı olur. Kalp için yararlıdır. Kulak hastalıkları için faydalıdır. Akrep burcu uğurlu taşı kaplan gözü cesareti artırır. Uykusuzluğu giderir. Akrep burcuna kaplan gözü taşının etkisi sindirim sistemini düzenlemesidir. Migren dahil baş ağrılarınıza,bronşit ve astıma iyi gelir.