Burçlar ve Renkler, burcunuzu ifade eden renk hangisi?
Sizi ve burcunuzu ifade eden renk hangisi?
Renklerin sizin üzerinizdeki etkisi nedir?
Karşınızdaki kişiyi etkilemek için renklerin günü kullanın.

Sevgili Akrep Burcu, enerji alanı her insanda farklı renklerde  görünür. Akrep burcunun yani sizinde kişilik yapınızı etkileyen renkler;

 

KOYU KIRMIZI
Kırmızı  renk akrep burcunu daha enerjik ve harekete hazır hissetmenizi sağlar. Heyecanı ve hareketi seven akrepler kırmızı rengi seçerler. Bu rengin etkisinde yaş faktörü önemlidir.

KAHVERENGİ
Kahve rengi toprak ana ve bağlılığı ifade eder. Kahverengi, kırmızı ve siyah renklerden elde edildiği için her iki rengin özelliklerini de taşır. Kıyafetlerinde kahverengi kullanmak bir şeye bağlanmayı, geleceğe dair sağlam ilişkiler kurma isteğinin varlığını gösterir. Kahve rengi insanların  özellikle akrep burçlarına pozitif etkisiyle gerçekçi bir kişilik geliştirmelerine katkı sağlar. Bunların yanı sıra kahve renginin insanlar üzerinde olumsuz etkisi ise değişken ve güvensiz bir yapı göstermesidir. Ayrıca kahverengi insanlar üzerinde düzen duygusunu ve serbest duyguları harekete geçirir.

SİYAH
Akrep burçları, siyah Tabiatta olmayan bir renktir. Bu renk ışığı yansıtmaz reddeder diğer renklari reddeder. İnsan kişiliğinin karanlık saklı yönlerini ifade eder. İnsanlar bu rengi saklanmak ve bir takım şeyleri saklamak için kullanırlar.