2016 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR..

AKREP

Sevgili Akrepler 2014 yılı sizin kalıcı güç ve başarısızlık korkusu içinde yaşayacağınızı gösteriyor. Mesleki açıdan ilerleme olasılıklarınıza karşın birtürlü güven duymayabilirsiniz. Kimsenin yardımcı olmayacağı ve destek görmeyeceğinizi zannederek kuruntulanırsınız. Kendinize olan güveninizi zorlayan bu durumun farkında olunuz. Bu enerjinin farkında olursanız kendinizi yönledirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu durumun size başarısızlık korkusu vermesine izin vermeyiniz.

Yada her olumsuz durumu büyüterek sadece kötü olanları hatırlamayınız. Böyle davranırsanız kendinizi yetersiz hisseder, daha fazla başarısız hale gelebilirsiniz. Siz bu dönemde başarıyı zor koşullarda bile sağlayacak kişisiniz. O nedenle pozitif düşünmeye çalışınız. Bu dönemin diğer etkisi ise ne olursa olsun mesleğinizdeki başarıya, tüm engellere rağmen tek başınıza onur meselesi yaparak başarma isteğinizdir. Bu süreç içinde kendinizi cansız ve neşesiz hissedebilirsiniz. Yükseklerden aniden düşme korkusu içinde olabilirsiniz. Oysaki amacınız bu korkuyu yenmek, sorumluluklarınız üstlenmeye istekli olmak ve dış dünyadan gelen sert tepkileri umursamadan yolunuzda güvenle gitmek olmalıdır.

Bu arada, şans faktörü önemli dedim ve ayrıca sizin geliştirdiğiniz bilinç düzeyi de çok önemli. Bu çatışmalı dönemi, bilinç düzeyi yüksek bir Akrep hafif sorunlar şeklinde yaşayıp geçebilir. Yani, böyle bir dönemde, bir kitlenme, bazı aksiliklerin onu uğraştırması ile sıkılma gibi olaylar yaşayabilir ve sakin, sağduyulu yaklaşımla dönemi atlatır. Hatta bu krizli dönemi bir fırsat bilip, kendinde ve hayatında yapmayı düşündüğü değişiklikleri hayata geçirme şansı olarak değerlendirebilir.

Değişimi derin yaşayacak Akrepler, kendinizi aynada göreceksiniz. Kişiliğinizde gizli kalmış çiğ yanlarınız su yüzüne çıkacak. Tabii başkalarının da gerçek yüzleriyle karşılaşacaksınız. Bunlar sizi savunmasız bırakacak bir süre, bir afallama yaşayacaksınız, çünkü bildiğiniz yöntemler, doğrular karşınıza çıkan sorunları çözmeye yetmeyecek.

Aşk hayatınızda ise yıllardır beklediğiniz aşka kavuşacaksınız.2014 yılı benim yılım bile diyebilecek bir aşk yaşayaksınız.Bi ilişkiniz uzun ömürlü olacak.Evli olan Akrepler ise bebek sahibi olmak isteyecekler.


2016 BURÇ YORUMLARI

2016 BURÇ YORUMLARI
2016 Yılında sizi neler bekliyor 2016 burç yorumu.

2016 Akrep Burcu
2016 Aslan Burcu
2016 Balık Burcu
2016 Başak Burcu
2016 Boğa Burcu
2016 İkizler Burcu
2016 Koç Burcu
2016 Kova Burcu
2016 Oğlak Burcu
2016 Terazi Burcu
2016 Yay Burcu
2016 Yengeç Burcu


En Popüler

  • None found